Bakü Bilet Fiyatları

Bakü Bilet Fiyatları

Bakü ile İstanbul arasında, çok sık şekilde uçak seferleri bulunmaktadır. Bakü bilet fiyatları ise yüksek olmayıp, en güncel bilgileri öğrenci..

Bakü Bilet Fiyatları

Bakü bilet fiyatları, Üniversite’yi Bakü’de kazanmış olan veya burada okumak isteyen herkesin bilmesi gereken birçok nokta olmaktadır. Şehrin olanakları, nasıl bir yaşam biçiminin olduğu, üniversite yaşamı, konaklama ve yiyecek giderleri gibi uzayıp giden bir liste. Bir de bunların içerisine bilet fiyatlarını katmak gerekir. Bakü’ye giderken uçak biletlerini ortalama kaç paralardan alabilirizin hesabını da yapmamız gerekecektir.

Bakü’ye gidebilmenin 2 yolu bulunmaktadır. 1.si elbetteki uçaktır ve çok büyük farkla en çok tercih edilen ulaşım aracıdır. Çünkü 3.5-4 saat aralığında İstanbul Bakü arasını tamamlayabilen bu araçların muadilleri piyasada yoktur. Bakü uçak bileti fiyatlarına bakarsak 2 seçenek var önümüzde. Eğerki birkaç gün sonrasına alırsak en pahalı biletleri alacağız demektir ve buda bizlere 550 liradan 700 liraya kadar uzanan hatta Türk Hava Yolları’nda kimi zaman bin lirayı bulan fiyatlara zorlayacaktır. Eğerki birkaç ay önceden alabilme fırsatımız olursa, özellikle Pegasus’la yarı yarıya daha ucuz bir bilet yakalama şansı olmaktadır. Pegasus’da bir hafta sonrasına ya da birkaç gün sonrasına alınan biletin fiyatı 550-600 lira civarı olurken eğerki birkaç ay sonrası için alınırsa 400 liralara düşebiliyor.

Bakü’ye Nasıl Gidilir?

Bakü’ye otobüsle gidilir midiye sorarsanız 1.5 günlük bir yolculukla yaklaşık 150 lira civarı ödenerek gidilebilmektedir. Ayrıca Bakü içinde lokal bilet fiyatları ise otobüslerde 20 qepik yani 60 kuruş civarıdır. Aynı şekilde metrolarda da fiyatlar 60-70 kuruş civarıdır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!