Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi

Spor eğitimi almak isteyen gençlerimize Azerbaycan'da önerebileceğimiz üniversitelerden biri, Azerbaycan Spor Akademisi'dir. Birçok spor dalında, beden..

Azerbaycan Spor Akademisi

Azerbaycan Spor Akademisi 1930 yılında kurulmuş ve 1936 yılında da enstitü statüsüne sahip olarak eğitim içeriğini daha da geliştirerek günümüzde Azerbaycan’da spor akademisi denince köklü tarihi ile akla gelen okul olmayı başarmıştır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi aracılığı ile ön kayıt işlemlerinizi simdi başlatarak, Bakü’de spor akademisi öğrencisi olmak için kontenjanı dert etmenize gerek kalmayacak. Yurtdışı eğitimin tek yetkili kimliğe sahip olan en kaliteli ve lider eğitim merkezi olan Eurostar, Avrupa standartlarında imkânlara sahip Bakü Spor Akademisi‘ndeki eğitim süreniz boyunca her zaman yanınızdadır. Sosyal bilimler, biyoloji, fizik, kimya, matematik, teknik, hijyen ve anatomi dallarında eğitim seçeneklerinin de bulunduğu Azerbaycan Spor Okulu, aracılık, kayıt, kabul, danışmanlık, yerleşim, karşılama ve daha birçok konuda en büyük yardımcınız olan Eurostar’ın cazip fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.

Azerbaycan Spor Akademisi Rektörü

Azerbaycan Milletvekili Agacan Abiyev‘in rektörlüğünü yaptığı Azerbaycan Spor Akademisi, ülkenin spor alanında gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Azerbaycan okulları arasında kaliteli eğitimi ve uluslararası Başarılarıyla açık ara birinci sırada yer alan Azerbaycan Spor Akademisi, başta rektör Agacan Abiyev olmak üzere birçok üst düzey yetkilinin çalışmaları ile dünya standartlarında spor komplekslerine sahip olmuştur. Azerbaycan’da spor okulları arasında en modern alt yapıya sahip olduğu için günümüze dek birçok uluslararası spor organizasyonuna ev sahipliği yapan akademi, ayrıca hem sporcuları hem de uzmanları ile dünyanın farklı ülkelerindeki spor müsabakalarında da yer almış ve büyük başarılara imza atmıştır. Azerbaycan spor okulları tercihlerinizin için gerekli olan işlemlerin tecrübeli ekibiyle sorunsuz bir biçimde tamamlanmasını sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi‘nin bütçe dostu, çözüm odaklı ve güvenilir hizmetlerinden yararlanarak işlemlerinizin başlatılması için bize telefon açmanız yeterli olacaktır.

#azerbaycaneğitim #azerbaycanüniversiteleri #azerbaycandaüniversite #azerbaycanüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #azerbaycanüniversite #azerbaycandaüniversiteeğitimi #kardeşülkedeeğitim #azerbaycansporakademisi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!