Bakü Araba Fiyatları

Bakü Araba Fiyatları

Başkent Bakü'de ulaşım ihtiyaçlarınızı toplu taşıma araçları ve taksiler ile karşılayabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama ile de..

Bakü Araba Fiyatları

Bakü Araba Fiyatları, yaşam her zaman renklidir ve sizleri her gün farklı bir maceraya götürebilecek potansiyele sahiptir bu şehir. Belki tarihin verdiği o güç, belki de bugünkü doğal gazın verdiği o ekonomik yükseliş. Siz hangisini dersiniz bilemeyiz, fakat bugün Bakü’de olduğunuzda kendinizi hem mutlu hem de bir şeyler yamaya aç hissediyorsunuz. Bakü’de yapmak isteyebileceklerinizin sınırı yoktur. İsterseniz plaja gider Hazar Denizi ile buluşursunuz, isterseniz İçerişehir’de Kız Kalesi ile. Biraz daha uzak yerlere gitmek için ise bir arabaya ihtiyaç vardır. Bundan dolayı da araba fiyatlarına bakmak iyi bir seçim olabilir.

Bakü’deki araba fiyatlarına kabataslak bir bakacak olursak, 2005 model bir Ford Focus’u 9 bin dolara yani 18 bin civarı bir fiyata alabilirsiniz. 2000 model bir Cherokee için fiyat 14000 dolar yani 28-29 bini bulmaktadır. Daewoo Nexia 2007 modeli için 6000 dolara bir alım yapabilirken 20004 model BMW 3.20 16000 dolara ancak alınabiliyor. Fiyatların çok yüksek olmadığı ve Türkiye standartlarında hatta daha aşağılarda araç sahibi olunabildiği Bakü’de, eğer bir araba alacaksanız mutlaka birkaç yere gidin danışın. Araba pazarları bulunmaktadır ve oraları gezip fiyat tespitinde bulunun.

Bakü’de Uygun Araba Bulma

Bugün 20 bin denilen arabanın fiyatının 18 bin olduğu başka bir yer bulabilme ihtimaliniz Bakü gibi bir yerde oldukça olasıdır. Tüm diğer ticaretlerde olduğu gibi araba satışlarında da yerel halk ne tutturursa o fiyattan satmaya çalışmaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!