Azerbaycan Gece Hayatı

Azerbaycan Gece Hayatı

Azerbaycan gece hayatı son derece canlıdır. Öğrencilerimizi memnun edici sonuçlar bulunmaktadır diyebiliriz. Modern ve hayatı seven insanların yaşadığı..

Azerbaycan Gece Hayatı

Azerbaycan Gece Hayatı her şeyiyle serbest ve özgürlüklerin çok yaşandığı bir ülkedir. Dileyenin gece sabahlara kadar eğlendiği, dileyenin de tarihi camilerde namaz kılabildiği son derece modern bir Müslüman yerdir. Müslüman ülke demek istemiyoruz, çünkü laik bir ülke olduğu için devletin hiçbir şekilde dininin olmaması gerektiği ve din propagandası yapılmasının yasak olduğu anayasa hükümlerince kabul edilmiş bir yerdir Azerbaycan.

Durum böyle olunca gece hayatının da sonu gelmez Azerbaycan ve tabiki en büyük ve popüler şehri Bakü’de. Birçok dünya standartlarında pub ve kulübün olduğu şehirde gece yaklaşmaya başladıkça özellikle barların olduğu bölgelerin hareketlendiğini ve en az Türkiye kadar hatta daha janjanlı kıyafetleriyle genç kızları, belli bir yaş üstünü sokaklarda görebilirsiniz.

Bakü Gece Kulübü

Bakü’nün en lüks gece kulüplerinden biri olan Opera Sky‘da zaman geçirip oranın havasını koklamak ve tüm elit sosyetenin nasıl eğlendiğini görmek istiyorsanız aşırı paralar vermek zorunda kalacağınızı düşünmeyin. Türkiye’deki çok lüks mekanlarla burası arasında olumlu yönde bile fark olabilmektedir. Bira ile çerezi 30-40 lira civarı en lüks yerlerde bile bulabilmektesiniz.

Türklerin çok daha yoğunlukta olduğu Troya gibi mekanlar vardır. Buralar hem çok daha ucuz hem de kendinizi çok daha doğal hissedeceğiniz eğlenirken tat alabileceğiniz iyi yerlerdir. Azerbaycan’daki gece hayatında ne arıyorsanız bulabileceğinizi ve bulduklarınızı da kolay kolay kaybetmek istemeyeceğinizi söylemektedir Azeri bir arkadaşımız.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!