Azerbaycan Ev Kiraları

Azerbaycan Ev Kiraları

Azerbaycan ev kiralar konusunda sizi mutlu edecek ülkelerden biridir. Birçok yurt ve daire ile ev seçeneği Azeri kentlerinde sizleri bekliyor..

Azerbaycan Ev Kiraları

Azerbaycan Ev Kiraları eğitim görecek olan öğrenciler veya orada ev tutmak isteyen sivil insanların çok farklı seçenekleri ve önlerinde de dikkat etmesi gereken bazı yollar olacak

Öncelikle kira fiyatlarının çok değişken bir yapıda olduğunu söylememiz gerekiyor. Bir yerdeki ev bin lira ise, aynı apartmandaki bir diğer daire 1500 lira olabiliyor. Bundan dolayı hem ucuz ev bulma olasılığı artıyor, hem de aşırı pahalı evlerle karşılaşma oranımız da. Yapılması gerekenler, öncelikle ilk görülen eve direkt olarak iyimiş, işimizi görür dememek. Birçok farklı ev ve daireyi gezmek, farklı insanlardan feyz alıp işlerin nasıl yürüdüğünü görmek gerekir.

Azerbaycan Öğrenciler İçin Kiraları

Pazarlık usulü tutulan evlerde her zaman büyük indirimler yapıldığı gözükmektedir. Bunun sizlere çok yardımcı olacağını unutmayın. Ortalama 400-500 manat yani 1200 lira civarında olan genel bir dairenin fiyatını pazarlıkla 100 manat kadar indirme şansınız olabiliyor ve bu da sizlere 270 lira gibi bir para kar demek ayda.

Daha lüks ve gösterişli evlerin kiraları Azerbaycan’da nasıldır diye soracak olursanız, 6000 dolara kadar çıkan kiralar bulunmakta. Tabiki bunlar villaların kiraları. 4+1 dairelerde fiyatlar da yaklaşık 2000 dolarlarda dolaşmakta iken başta da dediğimiz gibi en lüks kategoride de, en alt segmentte de evin bulunabildiğini söylemek gerekiyor. Emlakçılardan ev kiralamak isterseniz, burada genelde sistem komisyonun ev sahibinden alınması yönünde. Yani Türkiye’deki gibi kiralayan bir kira komisyon pek vermiyor

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!