Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi

Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi

Azerbaycan devlet ressamlık sanatlar akademisi eğitim hayatına 2002 yılında başlamıştır. Kurum resim yeteneği olan gençlerin kendilerini eğitimle..

Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi

Cumhurbaşkanı talimatıyla 2002 senesinde Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’de açılan Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi, modern eğitim modeliyle Azerbaycan’da sanat akademisi eğitimi almak isteyenlerin ilk ve en kaliteli tercihi olmuştur.

Ressamlık Sanatlar Akademisi çağdaş eğitim anlayışı ile pek çok öğrencinin öncelikli tercihi olduğu için yoğun bir talep görmekte ve Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi de öğrencilerden bazı yeterlilikler talep etmektedir. Azerbaycan Devlet Ressamlık Komisyonu’nun yaptığı mülakat sonrasında yeterli vasıflara sahip olan adaylar okula öğrenci olarak kabul edilmekte ve Azerbaycan Devlet Üniversitesi tercihlerinin doğru adresi olan Azerbaycan Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi öğrencisi olabilmektedir.

Azerbaycan mimarlık bölümüyle de son dönemde dikkat çeken Ressamlık Sanatlar Akademisi, British Council ile yaptığı anlaşmalarla uluslararası saygınlığa sahiptir. Uluslararası anlaşmalarıyla yurtdışında eğitimin en güvenilir ve tek yetkili ismi olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi farkıyla Azerbaycan’da heykeltıraşlık okumak için de Devlet Ressamlık Sanatlar Akademisi‘ni seçebilirsiniz. Azerbaycan moda tasarım bölümü eğitiminden yararlanmak isteyenlerin de doğru seçimi olan Eurostar, fark yaratan kaliteli hizmetlerini daima uygun fiyatlarla sunmaktadır. Kariyer sahibi ressamların ve sanatçıların yurtdışından gelerek öğrencilere ders verdiği Azerbaycan Devlet Ressamlık ve Sanatlar Akademisi farkını yasamak için, Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi bünyesinde bulunan profesyonel ekibin size sağlayacağı karşılama, danışmanlık, yerleşme, kayıt ve kabul gibi hizmetlere en uygun fiyatlarla sahip olun ve yurtdışında eğitiminizi kolayca tamamlayın.

Fakülteler ve Bölümler

Sanat Tasvir Fakültesi;

Grafik

Heykeltıraş

Resim Bilimi (Renkgarlık)

Mimarlık ve Dizayn Fakültesi;

Mimarlık ve Dizayn

Resim

Dizayn

Kıyafet Tasarımı

Uygulamalı Dekoratif Sanat

Sanat Ustalığı Fakültesi;

Sanat Tarihi

İhsan Bilimi

#azerbaycaneğitim #azerbaycanüniversiteleri #azerbaycandaüniversite #azerbaycanüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #azerbaycanüniversite #azerbaycandaüniversiteeğitimi #kardeşülkedeeğitim #azerbaycandevletressamlıksanatlarakademisi

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!