Azerbaycan Otel Fiyatları

Azerbaycan Otel Fiyatları

Öğrencilerimiz, ülkeye geldiklerinde yurt ve evlere yerleşene kadar otelde kalabilirler. Aileleriniz ve yakınlarınız da sizi görmeye geldiklerinde bir..

Azerbaycan Otel Fiyatları

Azerbaycan’da öğrenci iseniz ilk gittiğinizde kalacak yer ile ilgili bir yer ayarlamadıysanız kalacak yer bulmalısınız. Ya da belki de ilk kez gidip okulları gezeceksiniz ve ailenizle birlikte kalabilecek ucuz, fakat düzgün bir otel arıyorsunuz. Bunun için birçok alternatifiniz olacaktır. İllaki büyük bir otelde yıldızı çok yerde kalma zorunluluğunuz yoksa sayısız seçenek sizleri bekliyor olacak.

Bakü, elbetteki çok pahalı ve yüksek fiyatlı yerler olacak. Nasıl ki siz İstanbul’da Ottomans’da kalıyorsanız günlük binlerce lirayı bile verebilirim demiş oluyorsanız, aynı şekilde Bakü’de 5 yıldızlı oteller bulup koca koca fiyatları görebilirsiniz. Fakat büyük şehir demek her zaman için sçim hakkı ve özgürlük demektir. Bundan dolayı da pansiyonlar, hostel dediğimiz mekanlar ve yıldızı 3’lerde olan fakat eli yüzü düzgün birçok yer sizi konuk etmeye hazırdır. Bakü’de merkezde eğer 3 yıldızlı sağlam bir otelde kalmak istiyorsanız 100-120 lira civarı bir fiyat vereceksiniz demektir. Elbette farklı farklı mekanlarda fiyatlar değişebilir, ancak bu ücretlere bulabilirsiniz.

Azerbaycan’da Ucuza Otel

Bizim için biraz daha ucuz olsun, pansiyon hostel tipinde olsun yeter diyorsanız bu kez 45 lira gibi fiyatlara kalacak yerler bulabilirsiniz. Türkiye’deki standartlar gibi olan ve eski tip bir pansiyon da olsa işinizi görecektir. Dediğimiz gibi öncelikle iyi bir araştırma gerekir ve kesinlikle ilk girdiğiniz yerde karar kılmadan önce interneti biraz kolaçan edin ve mutlaka göreceksiniz ki gördüklerinizden çok daha iyisini ucuza bulacaksınız.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!