Azerbaycanda Eğitim - Yaşam

Azerbaycanda Eğitim – Yaşam

Azerbaycan'da eğitim yaşamı öğrencilerimizi memnun edecek. Eğitim oranı yüksek bir ülke olan Azerbaycan, medeni halkı olan bir ülkedir..

Azerbaycanda Eğitim – Yaşam

Azerbaycanda Eğitim – Yaşam, Azerbaycan’daki üniversitelerin kampüsleri üniversitelere göre değişiklikler göstermektedir. Üniversitelerin devlet ve özel olmalarından ve yapılarına göre öğrenciler için yasam şartları uygundur. Yerleşim alanları bakımından öğrenci kulüpleri, etkinlikleri düzenlenmekte kendi arkadaş grubunuzu oluşturmak için yararlanabilirsiniz. Kampüs çevreleri uzun geniş çimenlik alanlar, sinirsiz her yerden ulaşılabilen wireless internet bağlantıları, öğrenci kulüpleri ve öğrenci etkinliklerini uluslararası öğrenim almaya gelen öğrencilerle değerlendirebilirsiniz.

Azerbaycan Üniversiteleri Sosyal Ortam

Birkaç üniversite dışında birçoğunda öğrenci kulüpleri mevcut olmayabilir. Ancak bu demek değil ki burada öğrenci kulübü kuramazsınız. Kantinleri arkadaş çevrenize göre sizin burayı daha aktif eğlenceli bir yer yapmanız mümkündür.

Okuma salonu Internet, merkezi, sağlık merkezi, spor ve de sağlık hizmetlerinden (dâhil dişçilik), kütüphaneden yararlanılmaktadır.

“Erişimi Merkezi” öğrencilere en modern bilgisayar bilimleri alanlarında ilerleme sağlar. Geniş imkânlara sahip olan “Spor bölümü ve yürüyüş ve gezi amaçlı kullanabilir. kafeleri, yemekhaneleri öğrencinin gereksinimleri düşünülerek tasarlanmıştır. Yabancı öğrencilerin eğitim imkânları, araştırma ve hizmetler, eğitim ve ek yaptığımız uluslararası ilişkiler adına tüm dünyadan Amerika, Gürcistan, Iran, Bulgaristan, Ukrayna, Rusya, Hindistan Kore, Almanya, Türkmenistan, Kazakistan, Tacikistan ve Türkiye’den giden eğitim alan öğrenciler topluluğuna katılarak Türk akraba öğrencileri ile Azeri öğrencilerle geniş çevre edinme imkânını yakalama firkati bulacaklardır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!