Azerbaycan Eğitim Konaklama

Azerbaycan Eğitim Konaklama

Azerbaycan Eğitim Konaklama, Azerbaycan üniversitelerimizin Yurtları öğrenciye uygun şekilde dizayn edilmiştir. Azerbaycan üniversitelerimizin yurtları uygun ücretlerde olması öğrencinin yurt tercihi sebepleri arasındadır. Üniversitenin Yurtları öğrenci için tasarlanmıştır.

Azerbaycan Yurt Ücretleri

Yurt ücretleri 20 – 30 – 40 – 50 – Manat arasındadır. Bazı üniversitelerimizin yurtları bulunmamaktadır. Öğrencilerimize önceden rezervasyon ile ev kiralama ve ev arkadaşı isteği doğrultuda hizmetimiz bulunmaktadır. Üniversitelerimizin yurtları yeterli gelmediği durumlar olabilmekte öğrencilerimize yine isteği doğrultuda ev ayarlanmaktadır.

Evler minimum aylık 400 – 500 manat olarak bulunmaktadır. İsterseniz ev arkadaşı ile de bütçenizi rahatlatabilirsiniz. Manat Türk parası karşılaştırıldığında 1 Manat, 2 Türk lirasıdır. Azerbaycan son yıllarda ekonomi olarak artış göstermiş hayat biraz daha pahalı hale gelmiştir.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!