Azerbaycan Duyuru

Azerbaycan Duyuru

Azerbaycan Duyuru, Ülkemizdeki üniversite eğitiminin en büyük sorunlarından birisi üniversite sınavıdır. Lise mezunlarına ÖSS YGS LYS şartı olmadan Azerbaycan üniversitelerinde eğitim imkânı sunmaktayız. Azerbaycan devlet üniversitelerinde 4 yıllık bölümlerde uzaktan eğitim programları her yıl yüzlerce öğrenciye...

Azerbaycan Duyuru

Ülkemizdeki üniversite eğitiminin en büyük sorunlarından birisi üniversite sınavıdır. Lise mezunlarına ÖSS YGS LYS şartı olmadan Azerbaycan üniversitelerinde eğitim imkânı sunmaktayız. Azerbaycan devlet üniversitelerinde 4 yıllık bölümlerde uzaktan eğitim programları her yıl yüzlerce öğrenciye eğitim fırsatı sunmaktadır Türkiye’de yerleşememiş veya görevi gereğince çalışmakta olan ve işletmeci olan insanlara üniversite fırsatı sunulmaktadır. Azerbaycan’da birçok bölümde uzaktan eğitim programları mevcuttur. Uzaktan eğitim ile her dönem sonu sınavlar yapılmaktadır. Devlet memuru olan ısıdamı olan veya çalışanlar bu fırsattan yararlanabilir. Yaş sınırı bulunmamaktadır.

 

Azerbaycan Duyuru

Azerbaycan Duyuru

Bu uzaktan eğitim nasıl mümkün oluyor?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Azerbaycan devlet üniversitesinde yazışmalar usulü verilen uzaktan eğitim ile üstelik sadece dönem sonu sınavlarınızı vererek diploma sahibi olabilirsiniz. Dilediğimiz bölümü seçebilmektesiniz size uygun olduğunu bilgi, beceri ve yeteneğinizin yeterli olduğunu düşündüğünüz bütün bölümleri okuyabilirsiniz

Uzaktan eğitim ile hangi bölümleri okuyabilirim?

Size uygun olduğunu; bilgi, beceri ve yeteneğinizin yeterli olduğunu düşündüğünüz bütün bölümleri okuyabilirsiniz. Mühendislik, işletme, uluslararası ilişkiler ve daha niceleri… Eurostar ile ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalmayacaksınız.

Uzaktan eğitim için yabancı dil bilmemek sorun mu?

Eğitiminizi seçtiğiniz bölümler Türkçe ise yabancı dil bilme sorunu olmadan başlayabilirsiniz. Eğer programınız İngilizce veya Rusça ise belli dil seviye şartları gerekmektedir bu şartları yerine getiren öğrenciler lisans eğitimine başlayabilirler dil sorunu çekmeden direk lisansa başlayabilirsiniz.

Azerbaycan’da uzaktan eğitim almak ve yasamak için ne kadar paraya ihtiyacım var?

Yurtdışında eğitim almanın sadece çok zengin kişilerin önündeki bir seçenek olduğunu düşünmek çok hatalı olur. Azerbaycan’da birçok öğrenci birlikte ev tutup 4-5 arkadaş ayni evde kalmaktadırlar bir öğrencinin aylık konaklama masrafı ulaşım, beslenme ve sosyal giderleri için ihtiyaç duyduğu olan para İstanbul koşullarından daha uygundur. Azerbaycan üniversiteleri eğitim ücretleri üniversite ve bölüme göre değişmektedir yıllık 700-4500 dolar arasında bir ücret ödeyerek istediğiniz bölümde okuyabilirsiniz

Azerbaycan’da üniversite uzaktan eğitim süresi kaç yıldır?

Herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaksızın Azerbaycan’da mühendislik 4 yıl iktisadi ve idari bilimler 4 yıl hukuk fakültesi 4 yıl öğretmenlik 4 yıl uluslararası bölümler 4 yıl yabancı dil bölümleri 4 yıl eğitim süreleri olarak sürmektedir. Hem Türkiye’de hem de Azerbaycan’da size destek veriyoruz? Bizimle güvende olacaksınız.

Azerbaycan üniversitelerine başvuru, ikamet izni alınması ve vize işlemleri profesyonel bir ekip tarafından yönelmesi ve takip edilmesi gereken uzun ve karmaşık bir süreçtir, geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu süreçte Eurostar deneyimi ve güvencesinde olacaksınız. Üniversite kabul için gerekli olan belgelerin hazırlanması, geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu süreçte Eurostar Azerbaycan devlet üniversiteleri irtibat ofisi olarak konaklama organizasyonun yapılması ikamet onay belgelerinizin temini, vize dosyanızın hazırlanması ve vize alımının yapılması, uçuş organizasyonunuzun yapılması ve Azerbaycan’da özel araba ile evinize ve okulunuza götürülmenizde Eurostar hep yanınızda olacak.

Uzaktan eğitim nasıl ve ne zaman başvuru yapılır?

Azerbaycan üniversitelerinde akademik yıl ülkemizdekine benzer olarak eylül ayında baslar. Bu nedenle işlemlerinize mümkün olduğunca erken başlamalısınız. Eurostar Azerbaycan üniversiteleri için kayıtları her yıl ocak ayında başlatıyor ve kayıtlar temmuz-ağustos sonuna kadar sürüyor. Üniversitelerin yabancı öğrenci kontenjanları sinirli olduğundan, başvurunuzu mümkün olduğunca erken yapmanız istediğiniz üniversite ve bölüme kabul almanız garantilenmiş olacaktır kontenjan dolularında öğrenci alınmamaktadır.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!