Azerbaycan Araba Fiyatları

Azerbaycan Araba Fiyatları

Azerbaycan Araba Fiyatları, Azerbaycan’a eğitim almak için gidecek olan herkesin bir gün mutlaka arabaya ihtiyacı olur. Gezilip görülecek o kadar yer vardır ki bu ülkede, siz de gördüklerinize inanamayacak ve ayrılmak istemeyeceksiniz. Şimdi isterseniz o kadar güzelliği görüp, gezebilmek için araba fiyatlarını...

Azerbaycan Araba Fiyatları

Azerbaycan Araba Fiyatları, eğitim almak için gidecek olan herkesin bir gün mutlaka arabaya ihtiyacı olur. Gezilip görülecek o kadar yer vardır ki bu ülkede, siz de gördüklerinize inanamayacak ve ayrılmak istemeyeceksiniz. Şimdi isterseniz o kadar güzelliği görüp, gezebilmek için araba fiyatlarını, kiralama bedellerine bir göz atalım.

Araba fiyatlarına kiralama olarak bakarsak, öncelikle tabiki bizim bakmamız gereken en ekonomik ve işimize gelen türler olmalıdır. Bir aylık kiralama bedellerini ülkemiz ile kıyasladığımızda pek de bir fark olmadığını görmek gerekiyor. 600-700 Dolar civarı rakamların aylık olarak istendiğini görmekteyiz.

Uygun, ekonomik ve de işimize gelecek bir aracı haftalık kiralamak da bizlere 200 Dolar yani yaklaşık 400 Lira gibi bir miktara mal olabilir. Bu ücretlerin aşırı olmadığını Türkiye’deki piyasayı bilen herkesin kolaylıkla kavraması gerekir. Daha sonrasında belki de burada araç almak isteyenler olabilir diyerek sizlere bazı araçların fiyatlarını aktarmak istiyoruz. Örneğin 2002 model bir Mercedes C240 16000 dolar yani yaklaşık 32 bin liralardan gitmektedir.

Azerbaycan Hyundai Accent

2007 model Hyundai Accent’in maliyeti ise 9000 dolarlarda. 2003 model bir Fiat Doblo sahibi olmak isteyenler için ise 2. El fiyatları 10000 dolar civarı gidiyor. Lüks segmentin en ünlü araçlarından Porsche Cayenne2006 model için ise etiketler 45 bin dolar civarı.

Bu arada benzin fiyatları nedir diye soracak olursanız, 2 lira civarı diye de ekleyerek sizleri biraz rahatlatabiliriz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!