Azerbaycan Egitim Size Özel

Azerbaycan Egitim Size Özel

Eurostar Azerbaycan Üniversiteleri Türkiye Basvuru Merkezi sadece Istanbul'dadir.Türkiye'nin diger sehirlerinde subesi bulunmamaktadir.2013-2014 Ögretim yili Azerbaycan üniversiteleri kayitlar devam ediyor, üniversitenin sartlarini kabul eden ögrenciler ön kayit yaptirarak sandalyelerini garantileyebiliyorlar. Yeni bölüm: Isitme engelliler bölümümüz açilmistir.
Azerbaycan Üniversitelerine ön kayit için Pasaport fotokopisi, Ikametgah, Sabika kaydi, Kimlik fotokopisi, 8 adet Arka fon beyaz 4x5 boyutunda Fotograf hazirlamaniz gereklidir, diger Diploma,transkript,saglik raporu gibi belgelerin teslimi için ögrencilerimize bildirim yapilacaktir. Bu islem kesin kayit düsünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz. Üniversitelerde Kontenjan acilirsa sartlar dahilinde ögrenci alinimi yapilacaktir. Her bölüme yaklasik %10 türk ögrenci yerlesmektedir. Örnek olarak 300 kisilik bölümde 30 ögrenci alinmaktadir. Lise diplomasina sahip olanlar direk kayit yaptirabilir, beklemelerine gerek yoktur, ÖSS belgelerini daha sonra teslim edebilirler.

Azerbaycan Egitim Size Özel

Eurostar Azerbaycan Üniversiteleri Türkiye Basvuru Merkezi sadece Istanbul'dadir.
Türkiye'nin diger sehirlerinde subesi bulunmamaktadir.
Yeni Ögretim yili Azerbaycan üniversiteleri kayitlar devam ediyor, üniversitenin sartlarini kabul eden ögrenciler
ön kayit yaptirarak sandalyelerini garantileyebiliyorlar.
Azerbaycan Üniversitelerine ön kayit için Pasaport fotokopisi, Ikametgah, Sabika kaydi, Kimlik fotokopisi,
8 adet Arka fon beyaz 4x5 boyutunda Fotograf hazirlamaniz gereklidir, diger Diploma,transkript,saglik raporu gibi belgelerin teslimi için ögrencilerimize bildirim yapilacaktir. Bu islem kesin kayit düsünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz. Üniversitelerde Kontenjan acilirsa sartlar dahilinde ögrenci alinimi yapilacaktir. Her bölüme yaklasik %10 türk ögrenci yerlesmektedir. Örnek olarak 300 kisilik bölümde 30 ögrenci alinmaktadir. Lise diplomasina sahip olanlar direk kayit yaptirabilir, beklemelerine gerek yoktur, ÖSS belgelerini
daha sonra teslim edebilirler.

Fizik tedavi ve Rehabitasyon bölümü ve Psikoloji, Tip, Dis Hekimligi, Eczacilik, hukuk, kapisiliyor kontenjani dolduruyor geç kalmayin fazla tutulan bölümlerdir. Fizik Tedavi bölümü mezunu araniyor, dolgun maas ve ev araba veriyoruz diyenler kariyer programi uygulayan firmalar denklik aramayan kurumlardan fizik tedavi uzmanlari araniyor teklifler yagiyor. Mezun olanlari merkezimize bekliyoruz.
Öss'den spor - sanat okuyacaklar 145 puan ve üzeri digerleri en az 165 okuyacaklari alan puani almalari üniversitelerin 185 puan ve üzeri sartlari bulunmaktadir. Bu puanlarin altinda kalanlara denklik islemleri Azerbaycan'da ögrenci dosyalari açildigi taktirde verilmektedir. ÖSS Puanlari 1 yil için geçerli, SAT1 puanlari 2 yil gecerlidir. Bir diger yil kayit olmaya kalkistiginizda yine ÖSS'de baraj puani almalisiniz. Azerbaycanda ÖSS olmadan da üniversitelerin sartli kabulü bulunmaktadir. Korsan firmalara kanmayin madur olursunuz. Azerbaycan Egitim Merkezi güvencesinde islemleriniz yapilmaktadir.
Türkiye'de Tek Yetkili Azerbaycan Üniversiteleri Basvuru Merkezi EuroStar Azerbaycan Egitim Merkezi'dir. Türkiye'de Eurostar Azerbaycan Üniversitelerine Kayit Merkezi Istanbul'dadir. En önemli karar 5 -7 yilinizi gecireceginiz geleceginiz için emin adim atin. Azerbaycan'a gitmeye kalkmadan bir düsünün yol üçreti, kaç gün kalacaginiz belli degil, otel üçreti, taksi üçreti, ceviri masraflari ve kabul edilecekmisiniz ki bu masraflari yapasiniz ve birde yaninizda ailenizden bir kisi size refakat edecekse + Sizin Türk oldugunuzu anliyacaklar ve taksiciler otelciler, ev kiraliyacaksaniz kira üçretleri 2-3 misli fazladan cebinize yansiyacaktir.+ Okul basalma zamani tekrar gitmeniz gerekicek Ayrica kiymetli zamaninizi bunlarla ugrasmaniza gerek kalmadan
1.sekil:
Türkiye'den Resmi basvurunuzu yapabilirsiniz.
2. Sekil:
Isterseniz ev bulma rehber esliginde gruplar halinde gidis özel araçlarla havaalanindan karsilama yerlestirme islemleriniz hiç sorun olmadan üniversiteye yerlesmenizle bitecektir. Istenirse aileden refakat edebilirler, grubumuza katilabilir daha az maliyetle ek üçret ödeyerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Azerbaycan'da Lisans tamamlama program gruplarimiz olusmaktadir. 2011-30 Nisan'dan 20 Agustos'a Kadar gruplarinizin olusmasi için ön kaydinizi yaptirmaniz gerekiyor. Doktora ne Master Kayitlari en az 4-6 ay önceden Azerbaycan Egitim Merkezi'ne yapilmasi gerekiyor. Doktora programlarin kayitlari devam ediyor.Eylülün Ilk haftasi egitim için gidiliyor.
Ön kayit için Pasaport fotokopisi, Ikametgah, Sabika kaydi, Kimlik fotokopisi, 4 adet Arka fon beyaz 4x5 boyutunda Fotograf hazirlamaniz gereklidir, diger belge teslimi ögrencilerimize bildirim yapilacaktir. Bu islem kesin kayit düsünenler içindir. Kontenjanlar dahilinde yerinizi alabilir garantileyebilirsiniz.
Azerbaycan Bakü'de üniversitemizde 4 yillik fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü açilmistir. Kontenjan dahilinde kayitlarimiz sürmektedir.